Integracja z Allegro w sklepie internetowym – w czym może pomóc?

Integracja sklepu internetowego z Allegro

Allegro jest jednym z podstawowych adresów w Internecie, który przychodzi na myśl znaczącej ilości potencjalnych klientów, którzy decydują się na zakupy online. Integracja sklepu internetowego z tym popularnym portalem aukcyjnym pozwolić może na pozyskanie klientów, a także na uproszczenie sprzedaży. Integracja ta wykonywana jest z poziomu panelu administracyjnego sklepu. Posiadane już ewentualnie aukcje na Allegro są pobierane do sklepu online, by następnie stworzyć z nich produkty – wraz z ich opisem oraz ewentualnymi zdjęciami.

Co więcej, obsługa Allegro jest w pełni zautomatyzowana. Pozwala to na pobieranie zamówień oraz wpłat, a także na aktualizację wszelkich istotnych danych oraz ostateczne zamykanie zakończonych już aukcji internetowych.

Integracja z Allegro za pomocą oprogramowania Sky-Shop

Integracja z Allegro możliwa jest na przykład za pomocą oprogramowania o nazwie Sky-Shop. Ta umożliwia dodatkowo między innymi masowe zarządzanie ofertami – to jeszcze dodatkowo ułatwia pracę. Możliwa jest również automatyczna aktualizacja cen i ilości produktów na Allegro – aktualizacja taka wykonywana jest nawet do kilku razy na godzinę. To z kolei jest gwarantem tego, iż aukcje wystawione na Allegro zawsze odpowiadać będą faktycznemu stanowi magazynu. Dotyczy to także aktualności cen.
Ciekawą opcją wyżej wymienionego oprogramowania jest także możliwość dodawania własnych szablonów aukcji.

Połączenie różnych kont Allegro

Powiązanie sklepu z Allegro za pomocą owego oprogramowania pozwala dodatkowo na połączenie kilku kont Allegro w jednym sklepie. Dzięki temu uproszczona zostaje obsługa posiadanych aukcji, co z kolei pozytywnie wpływa na samą jakość obsługi klientów.

Leave a Comment

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *